Kis-Balaton Kör Futóverseny

700 m | 1400 m | 2800 m | 6 km | 10 km | 21 km | 35 km | 35 km váltó | Családi - 700 m | Családi - 1400 m | Családi - 2800 m
700 m
# Név Nem Születési év Egyesület Város
1 Kis-Guczi Milán Férfi 2015 Budapest
1400 m
# Név Nem Születési év Egyesület Város
2800 m
# Név Nem Születési év Egyesület Város
6 km
# Név Nem Születési év Egyesület Város
1 Kertész Kinga 1983 Nagykanizsa
2 Béda Zoltán Férfi 1980 Nagykanizsa
3 Klászné Herbert Anita 1973 Pécs
4 Vajóczki Balázs Férfi 1980 Kanizsai Futóklub Nagykanizsa
5 Balázs - Maródi Éva 1985 Hévízgyörk
6 Mánfai Júlia 1993 Kanizsai Futóklub Nagykanizsa
7 Styaszni Dorina 1997 Budapest
8 Kovács Lajosné 1966 Buzsák
9 Kosztolánczi Nikoletta 1995 Zalaegerszeg
10 Sántik Zsófia 2008 Maglód
11 Roósz Péter Férfi 1962 Nagykanizsa
12 Ruzsicska Ildikó 1969 Zalaegerszeg
13 dr. Lukácsi Miklós Férfi 1978 - Pogány
14 Shepetiuk Halyna 1970 Zalakaros
15 Ferge László Férfi 1977 Zalaegerszeg
16 Ferge Richárd Férfi 2005 Zalaegerszeg
10 km
# Név Nem Születési év Egyesület Város
1 Molnár Gábor Férfi 1985 Nagykanizsa
2 Nagy Marianna 1989 Szakcs
3 Petkes Csilla 1990 Szakcs
4 Máder Ágnes 1977 Budapest
5 Bazan István Férfi 1981 Jótékony Független Sportegyesület Hévízgyörk
6 Tóth Heni 1975 Nyírmada
7 Balázs Péter Férfi 1980 Hévízgyörk
8 Nagy-Kővári Bettina 1998
9 Nagy Kornél Férfi 1996
10 Szilasi-Fábián Beáta 1985 Hévíz
11 Vén Csaba Férfi 1968 Kalocsa
12 Vén Berta 1995 Kalocsa
13 Luokkala Noémi 1976 KHSI Kaposvár
14 Luokkala Brian Férfi 2003 Kaposvár
15 Zentai Ádám Férfi 1989 Tapolca
16 Járfás Gyula Férfi 1975 Tovafutók Ajka Zalaháshágy
17 Farkasné Bertus Andrea 1979 Tovafutók Ajka Halimba
18 Farkas-Gál Zsuzsanna 1988 KHSE Kaposvár
19 Szigeti Ildikó 1965 Tovafutók Ajka
20 Ujlaki Alfonz Férfi 1958 Tovafutók Ajka
21 Varró Katalin 1977 Zalaegerszeg
22 Targuba László Férfi 1979 Zalaegerszeg
23 Mező-Nagy Andrea 1981 FUTAMÉRŐ SKE Kaposfő
24 Mező Péter Férfi 1981 Futamérő SKE Kaposfő
25 Pölczné Sztaracsek Bernadett 1977 Csákánydoroszló
26 Sótonyi-Huszka Renáta 1985 Balatonboglár
27 Mózes János Férfi 1977 Nagykanizsa
28 Lepnyákné Csordás Edina 1980 Nagykanizsa
29 Horváthné Réffy Renáta 1974 Nagykanizsa
30 Sepetyuk Sándor Férfi 1969 Zalakaros
31 Berki Éva 1990 Budapest
32 Balázs Földszin Férfi 1988 Budapest
33 Zábó Péter Férfi 1966 Szombathely
21 km
# Név Nem Születési év Egyesület Város
1 Mózesné Vándorfi Gabriella 1978 Nagykanizsa
2 Liplin Manuéla 1990 Kanizsai Futóklub Nagykanizsa
3 Marton László Férfi 1981 Galambok
4 Tóth Izabella Judit 1969 Fonyód
5 Horváthné Nagy Éva 1968 Zalaegerszeg
6 Németh Valéria 1969 Fittbike SE Kozármisleny
7 Vadász Ferenc Férfi 1978 Budapest
8 dr. Lernyei Ágnes 1983 Fót
9 Kovács Máté Férfi 1988 Resideo Running Team Nagykanizsa
10 Gombor Nikoletta 1991 Kanizsai Futóklub Nagykanizsa
11 Cserjés Anita 1978 Kanizsa Futóklub Nagykanizsa
12 IVÁN CSABA Férfi 1967 BOCFÖLDE
13 Zsófia Vati 2001 Magyaratád
14 Lukács Bianka 1990 Szeged
35 km
# Név Nem Születési év Egyesület Város
1 Papp Szabolcs Férfi 1978 Torony
2 Kiss Mónika 1981 Zalakros
3 Molnár Gábor Férfi 1981 Nagykanizsa
4 Paál Szabolcs Férfi 1978 Zalacséb
5 Darók Attila Férfi 1974 Zalaegerszeg
6 Horváth Krisztián Férfi 1974 Csécsei Team Celldömölk
7 Viczina Beáta 1980 BAC Balatonfüredi Atlétikai Club ÖSKÜ
8 Svélecz Árpád Férfi 1968 Fityeház
9 Dara Klaudia 1991 Nagykanizsa
10 Kozma Péter Férfi 1977 Váczi Csilletolók Bt. Vávduka
11 Kriaszter Zsolt Férfi 1967 Váczi Csilletolók Bt. Vác
12 Dezső GÁBOR Férfi 1982 Nagykanizsa
13 Schneider Tibor Férfi 1968 Kaposmérő
14 Kiss Judit 1978 Zalaegerszeg
15 Gál János Férfi 1972 Zalaegerszeg
16 Szűcs András Férfi 1974 Kőröshegy
17 Hegedüs Norbert Férfi 1976 Kaposvár
18 Gál János Férfi 1972 Zalaegerszeg
19 Bagladi Viki 1979 Keszthely
20 Hornyák Zita 1968 BHSE Budakalász
21 Szabó Szilvia 1975 Nógrád
22 Gáll Szabolcs Férfi 1986 Budapest
23 Soponyai Mihály Férfi 1983 Pécs
24 Géza Csuka Férfi 1973 Pécs
35 km váltó
# Név Nem Születési év Egyesület Város
1 Dr. Pandur-Sárkány Ágnes 1986 Nagykozár
2 Pandur Attila Férfi 1989 Nagykozár
3 Tálos Józsefné 1966 Balatonújlak
4 Várdai Teréz 1966 Buzsák
5 Bogdán Gyuláné 1976 Táska
6 Birtháné Csepi Mónika 1981 Vámosszabadi (Szitásdomb)
7 Csepi István Férfi 1982 Vámosszabadi (Szitásdomb)
8 Nagy Zsolt Férfi 1990 Győr
9 Kersner Krisztina 1972 Veszprém
10 Huszics László Férfi 1969 Veszprém
11 Szűcs Tamás Férfi 1999 Budapest
12 Fehér Károly Férfi 1992 Budapest
13 Sántik István Férfi 1978 Maglód
14 Deutsch Tímea 1993 Budapest
15 Pacsa Zoltán Férfi 1978 kanizsai Futoklub Nagykanizsa
16 Farics Ákos Férfi 1985 Nagykanizsa
17 Imre Ildikó 1984 Zalaegerszeg
18 Mándli Péter Férfi 1978 Zalaegerszeg
19 Baranyi Áron Férfi 1984 Nagykanizsa
20 Szigeti Fegyir Férfi 1993 Zalaszentlászló
21 Hegyi Péter Férfi 1981 Zalaegerszeg
22 Gerencsér Adrienn 1987 Zalaegerszeg
23 Keskeny Dóra 1989 Zalaegerszeg
24 Zsuzsa Helmeczi 1978 Balatonfüred
25 Nyikos Andrea 1979 Balatonfüred
26 Puskàs Erika 1977 Balatonfüred
27 Barta Gergő Férfi 1985 Leguán Osztag Természetjáró Egyesület Budapest, XI.
28 Mészáros Kinga 1990 Leguán Osztag Természetjáró Egyesület Pitvaros
Családi - 700 m
# Név Nem Születési év Egyesület Város
Családi - 1400 m
# Név Nem Születési év Egyesület Város
Családi - 2800 m
# Név Nem Születési év Egyesület Város